Telefon

Vår växel har öppet måndag - fredag 07:00 - 16:00

E-post

Det går även bra att skicka frågor/beställningar via e-post

Hitta hit

Adressen till oss:

Turbinvägen 18
591 61 Motala
Sverige

 

Klicka här för fabriksbutikens öppettider.

Vi är ledningen och talespersonerna här på Mixum. Vi är ansvariga gentemot personal, kunder, partners och intressenter. Vårt mål är att alltid vara längst fram avseende kommunikation och service till förmån för våra kunder och slutkunder. Om du har frågor så hör gärna av dig till oss, det är viktigt att vi får ta del av dina idéer och åsikter.  

Magnus Franzén

VD
Telefon: 0141-22 32 32
Mobil: 070-533 08 79
Magnus@mixum.se

Annie Borup

Ekonomichef
Telefon: 0141-22 32 31
Annie@mixum.se

Matts Franzén

Inköpschef
Telefon: 0141-22 32 35
Matts@mixum.se

Björn Sköld

Inköpschef
Telefon: 0141-22 32 48
Bjorn@mixum.se

Jack Edbom

IT-ansvarig
Telefon: 0141-38 12 51
Jack@mixum.se

Sofi Tiberg

Kvalitets- och miljöchef
Telefon: 0141-22 32 41
Sofi@mixum.se

Sälj 

David Franzén

KAM CFCO
Telefon: 0141-22 32 42
David.Franzen@mixum.se

Lars-Erik Clausen

Säljledare
Telefon: 0141-38 12 70
Lars-Erik Clausen@mixum.se

Peter Eliasson

Säljare Väst
Telefon: 0141-38 12 62
Peter.Eliasson@mixum.se

Petter Lundberg

Säljare Öst/Norr
Telefon: 0141-38 12 61
Petter.Lundberg@mixum.se

Linnéa Franzén

Innesälj
Telefon: 0141-22 32 44
Linnea.franzen@mixum.se