Kontakta ossKontakta oss

Telefon

Vår växel har öppet måndag - fredag 07:00 - 16:00

E-post

Det går även bra att skicka frågor/beställningar via e-post

Hitta hit

Adressen till oss:

Turbinvägen 18
591 61 Motala
Sverige

Fabriksbutiken öppettider:
måndag Stängt
tisdag-torsdag 13–16
fredag 10–17
lördag 10–13
söndag Stängt

Vårt teamVårt team

Vi är ledningen och talespersonerna här på Mixum. Vi är ansvariga gentemot personal, kunder, partners och intressenter. Vårt mål är att alltid vara längst fram avseende kommunikation och service till förmån för våra kunder och slutkunder. Om du har frågor så hör gärna av dig till oss, det är viktigt att vi får ta del av dina idéer och åsikter.  

Magnus Franzén

VD
Telefon: 0141-22 32 32
Mobil: 070-533 08 79
Magnus@mixum.se

Niklas Axelsson

Försäljningschef
Telefon: 0141-22 32 42
Mobil: 073-942 94 28
Niklas.Axelsson@mixum.se

Annie Borup

Ekonomichef
Telefon: 0141-22 32 31
Annie@mixum.se

Ingemar Nyström

Produktionschef
Telefon: 0141-22 32 34
Mobil: 0762-05 82 38
Ingemar@mixum.se

Matts Franzén

Inköpschef
Telefon: 0141-22 32 35
Matts@mixum.se

Björn Sköld

Inköpschef
Telefon: 0141-22 32 48
Bjorn@mixum.se

Jack Edbom

IT-ansvarig
Telefon: 0141-38 12 51
Jack@mixum.se

Annika Kliman Krajina

tf. HR-ansvarig
Telefon: 0141-22 32 38
Annika@mixum.se

Sofi Tiberg

Kvalitets- och miljöchef
Telefon: 0141-22 32 41
Sofi@mixum.se

Vårt säljteamVårt säljteam

Här hittar du våra säljare. 

Andreas Franzén

Innesäljare
Telefon: 0141-22 32 33
Andreas.Franzen@mixum.se

David Franzén

Innesäljare/Logistikansvarig
Telefon: 0141-22 32 44
David.Franzen@mixum.se

Peter Eliasson

Säljare Väst
Telefon: 0141-38 12 62
Peter.Eliasson@mixum.se

Susanne Elmgren

Säljare Syd
Telefon: 0141-38 12 64
Susanne.Elmgren@mixum.se

Petter Lundberg

Säljare Öst/Norr
Telefon: 0141-38 12 61
Petter.Lundberg@mixum.se